Półkolonie "LATO 2021"

Informacje ogólne dla rodziców dotyczące organizacji półkolonii „LATO 2021”

Sekretariat szkoły - e-mail: kontakt@sp41.elodz.edu.pl

Kierownik kolonii - e-mail: m.topolska@sp41.elodz.edu.pl

2. Kadra półkolonii

Kierownik kolonii – p. Marzanna Topolska

Wychowawcy:

- p. Sylwia Laskowska – Kresa

- p. Sofia Rewkowicz

- p. Michalina Szpak

- p. Marcin Koziarski

W sytuacjach nagłych może nastąpić zmiana wychowawcy.

3. Przydział uczestników do grup

Uczestnicy półkolonii zostaną przydzieleni do grup według kryterium wiekowego.

Informacja o przydziale do grup będzie do wglądu w punkcie obsługi półkolonii już od 25.06.2021r. oraz w pierwszym dniu półkolonii.

4. Sposób przyprowadzania i odbierania uczestników półkolonii.

Rodzice/ prawni opiekunowie nie wchodzą na teren szkoły. Odprowadzają dziecko do wejścia szkoły.

Uczestnicy wchodzą głównym dolnym wejściem.

Uczestnicy maja obowiązek pozostawienia odzieży wierzchniej w szatni oraz zmiany obuwia

Uczestnicy będący uczniami SP41 korzystają ze swoich szafek ubraniowych w szatni.

Dla uczestników niebędących uczniami SP41 zostaną przygotowane wieszaki w szatni szkoły.

Rodzic/ opiekun prawny lub osoba upoważniona do odbioru dziecka z półkolonii zgłasza chęć odbioru dziecka portierowi ( przy głównym dolnym wejściu) i czeka na dziecko przed szkołą.( główne wejście)

5. Program

Przewidujemy codzienne wyjścia poza teren szkoły, tak więc prosimy o dostosowanie ubioru dzieci do warunków pogodowych.

6. Wyżywienie

Koszt wyżywienia to 15 zł /dzień

Opłata za cały turnus to 150 zł

Opłata tylko za 1 tydzień to 75 zł

Opłata tylko za 2 tydzień to 75 zł.

Opłaty należy dokonać elektronicznie na konto szkoły – w tytule półkolonie 2021 + imię i nazwisko uczestnika

Nr konta: 21 1560 0013 2011 0000 2219 0003

W pierwszym dniu półkolonii uczestnik dostarcza potwierdzenie dokonania przelewu za wyżywienie.

Nie przyjmujemy opłat w gotówce!!!

Uczestnicy mają zapewnione drugie śniadanie, obiad i podwieczorek. Posiłki będą wydawane w reżimie sanitarnym.

Ze względów epidemicznych w szkole nie działa źródełko wody pitnej. Prosimy o wyposażenie dzieci w napoje oraz kubek np. na herbatę.

7. Inne

Ważne informacje będą na bieżąco publikowane: · na stronie www szkoły: https://sp41.edupage.org/

· na tablicy informacyjnej umieszczonej w przedsionku szkoły (główne górne wejście)

Znajdziecie tam państwo: regulaminy, jadłospis, program, ramowy plan dnia oraz ważne ogłoszenia.

Na stronie www będą zamieszczone dodatkowo ważne dokumenty.