Uroczystość jubileuszowa Historia szkoły Historia szkoły - zdjęcia

110 lat Naszej Szkoły

Uroczystość jubileuszowa

W roku szkolnym 2017/2018 Szkoła Podstawowa nr 41 im. Króla Władysława Jagiełły  w Łodzi obchodzi110-lecie istnienia.

9 marca zorganizowana została uroczystość z okazji jubileuszu.

Rano odbyła się Msza Święta w kościele pw. Chrystusa Króla. W południe rozpoczęła się zaś uroczystość w szkole.

Przybyli znakomici goście m. in. przedstawiciele władz miasta, partnerów współpracujących ze szkołą, mediów, dyrektorzy szkół i przedszkoli oraz byli nauczyciele i pracownicy placówki.

Uczniowie zaprazentowali specjalnie przygotowany program artystyczny. Król Władysław Jagiełło, patron naszej szkoły, spotkał się z uczniami i sprawdził, jak wygląda ich codzienność, w jakich programach i akcjach biorą udział, czym się zajmują i interesują.

Widzowie byli pod wrażeniem występów uczniów, zespołu chłopięcego, chóru oraz wspaniałych gimnastyczek.

Goście wspominali minione lata, odwiedzili Izbę Pamięci i zwiedzali szkołę.

Dzień był pełen wzruszeń, wspomnień i emocji.

Media o nas

Dziękujemy wszytskim Gościom za udział w uroczystości jubileuszowej oraz  przekazane gratulacje.

gratulacje.ppsx