Nabór

Szanowni Rodzice/Opiekunowie dzieci siedmioletnich

Od 06.05.2019 r. rozpoczyna się elektroniczna rekrutacja do klas pierwszych szkół podstawowych w roku szkolnym 2019/2020, która będzie trwała do 17.06.2019 r.

Ogólne zasady naboru uczniów do klas pierwszych znajdują się na stronie internetowej Urzędu Miasta Łodzi .

Aby wziąć udział w rekrutacji należy wypełnić formularz lub wniosek w elektronicznym systemie naboru, dostępny na stronie

lodz.elemento.pl

W przypadku dzieci

- zamieszkałych w obwodzie szkoły należy złożyć Zgłoszenie.

- zamieszkałych poza obwodem Szkoły oraz ubiegających się o przyjęcie do klasy sportowej należy wypełnić Wniosek.

Zasady dotyczące rekrutacji uczniów do klas pierwszych, kryteriów oraz naboru uczniów do oddziału sportowego zawarte są w Statucie Szkoły. Szczegółowe informacje dotyczące naboru i postępowania rekrutacyjnego dostępne są w sekretariacie Szkoły wraz z odpowiednimi drukami, które można także pobrać z zakładki Dokumenty do pobrania.

Komisja rekrutacyjna