O szkole

Godziny pracy Nasz patron Nauczyciele Projekty realizowane w szkole Zajęcia dodatkowe prowadzone przez nauczycieli Zajęcia w ramach projektu "Nauka w kolorach tęczy" Zajęcia w ramach pomocy psychologiczno-pedagogicznej Zajęcia dodatkowe - płatne Rada Rodziców Samorząd Uczniowski Gimnastyka artystyczna Szkolny blog literacki Chór Bemolek Chłopięcy Chór Kameralny "Chcemy śpiewać" Obiady Gabinet profilaktyki Aktywna tablica

Zajęcia w ramach projektu "Nauka w kolorach tęczy"

 

l.p. rodzaj zajęć prowadzący czas trwania Termin sala grupa docelowa
             
1 Zajęcia multimedialne z wykorzystaniem narzędzi TIK Konrad Gonera 2h w tyg. 7,8 g.l. poniedziałek 102 klasy 1
2 Zajęcia multimedialne z wykorzystaniem narzędzi TIK Zofia Pietrzak Cieślak 2h w tyg. 7,8 g.l. piątek 205 klasy 2
3 Zajęcia multimedialne z wykorzystaniem narzędzi TIK Aneta Brzezińska 2h w tyg. 7g.l. wtorek, 6g.l. piątek wt 14     pt 112 klasy 3
4 Nauka metodą eksperymentu Elżbieta Wachtryk 2h w tyg. 7 g.l.wtorek; 5g.l.piątek wt 15    pt 13 klasy 1
5 Nauka metodą eksperymentu Beata Kuczyńska 2h w tyg. 7,8 g.l. czwartek 16 klasy 2
6 Nauka metodą eksperymentu S. Laskowska-Kresa 2h w tyg. 7,8 g.l. poniedziałek 12 klasy 3
7 Język angielski Katarzyna Pawlak 2h w tyg. 7,8 g.l. wtorek 13 klasy 2
8 Język angielski Elżbieta Dziedzic 2h w tyg. 1, 6 g.l. pon. 13             11 klasy 3
9 Chemia dla najmłodszych Joanna Matuszczak 2h w tyg. 7,8 g.l. wtorek 11 klasy 2-3
10 Chemia dla najmłodszych Joanna Matuszczak 2h w tyg. 7,8 g.l. środa 12 klasy 5
11 Koło przyrodnicze Kamila Boczkowska 2h w tyg. 7,8 g.l. środa 213 klasy 5
12 Koło biologiczne A. Małolepsza 2h w tyg. 7,8 g.l. poniedziałek 215 klasy 6
13 Matematyka M.Czaplińska 2h w tyg. 7,8 g.l. wtorek 203 klasy 5
14 Metody i techniki uczenia się K.Piętka 2h w tyg. 8g.l pon. 1g.l. czwartek 01 klasy 6 
15 Koło fizyczne Marek Głowacki 2h w tyg. 7,8 g.l. środa 203 klasy 8
16 Koło chemiczne Renata Leźnicka 2h w tyg. 0 g.l poniedziałek 0g.l. środa 203 klasy 8
17 Koło matematyczne Halina Barska 2h w tyg. 6,7 g.l. czwartek 115 klasy 4
18 Koło matematyczne Magdalena Łukasik 2h w tyg. 1 g.l. wtorek,         8g.l. środa 211 klasy 6
19 Koło matematyczne Anna Szalewska 2h w tyg. 8,9 g.l. wtorek 115 klasy 7
20 Koło informatyczne Agnieszka Salska 2h w tyg. 8 g.l. pon. i środa 205 klasy 4-5
21 Metody i techniki uczenia się Karolina Piętka 2h w tyg. 1g.l.pon., wtorek 1 klasy 5
22 Koło informatyczne Ewa Mospinek 2h w tyg. 8,9 g.l. czwartek 205 klasy 7
23 Język angielski Joanna Szymoniak 2h w tyg. 1 g.l. pon i środa 102 klasy 4
24 Język angielski J. Magnus Żelazko 2h w tyg. 7g.l.środa, 2g.l. piątek 107    105 klasy 5
25 Język angielski J. Magnus Żelazko 2h w tyg. 0gl.l wtorek                                 1g.l. środa 212 klasy 5           klasy 4
26 Język angielski Elżbieta Dziedzic 2h w tyg. 0g.l. pon., środa 111 klasy 7
27 Jezyk niemiecki Joanna Streit Wlaźlak 2h w tyg. 8g.l. pon.i wtorek   115         215 klasy 7
28 Warsztat - Metody i techniki skutecznego uczenia się. Monika Just 10.10.2019;  23.10.2019;  29.10.2019; 30.10.2019     Klasy 8 I półrocze klasy 4 II półrocze
  Doradztwo zawodowe          
  Koło fizyczne           

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 41 im Króla Władysława Jagiełły
    ul. Rajdowa 18
    94-003 Łódź

    kontakt@sp41.elodz.edu.pl
  • 42 686 48 60

Galeria zdjęć