O szkole

Godziny pracy Nasz patron Nauczyciele Projekty realizowane w szkole Zajęcia dodatkowe prowadzone przez nauczycieli Zajęcia w ramach projektu "Nauka w kolorach tęczy" Zajęcia w ramach pomocy psychologiczno-pedagogicznej Zajęcia dodatkowe - płatne Rada Rodziców Samorząd Uczniowski Gimnastyka artystyczna Szkolny blog literacki Chór Bemolek Chłopięcy Chór Kameralny "Chcemy śpiewać" Obiady Gabinet profilaktyki Aktywna tablica

Zajęcia dodatkowe prowadzone przez nauczycieli

   KOŁA ROZWIJĄCE

l.p. rodzaj zajęć prowadzący czas trwania Termin sala grupa docelowa
1 Regionalizm E.Wachtryk 2h tyg. 1g.l.wtorek; 6g.l. piątek 15 klasy 1 i 3
2 Koło plastyczne S.Laskowska Kresa 2h tyg. 6g.l. pon.           8g.l. wtorek 12 klasy 3        klasy 1
3 Koło muzyczno - ruchowe J. Matuszczak 1h tyg 6g.l. środa 12 klasy 2
4 Zumba K.Wicińska 1h tyg 1g.l.pon. 16 klasy 1-3
5 Koło artystyczno - plastyczne K.Łukaszczyk 2h tyg 7g.l. czw.               1g.l. pt 107             15 klasy 1-3
6 Koło przyrodnicze Z.Pietrzak - Cieślak 2h tyg 1,6 g.l. środa 16        105 klasy 1-3
7 Koło muzyczno - ruchowe A.Karlikowska 2h tyg 1g.l.pon, 6g.l.pon SK          13 klasy 1-3
8 Koło matematyczne A.Kowalska 2h tyg 1g.l. środa,            5g.l. czwartek 15         107 klasy 2-3
9 Kreatywność z elementami kodowania Anaeta Brzezińska 1h tyg. 7g.l. pt 14 klasy 1-3
10 Rozwijanie kreatywności, mnemotechniki i sposoby uczenia się J. Szymoniak 1h tyg. 7 g.l. czw 102 klasy 4
11 Grywalizacja z elementami j.angielskiego K.Pawlak 1h tyg. 1g.l pon 201 klasy 4
12 Język angielski  J.Magnus-Żelazko 1h tyg. 0g.l. piątek 212 klasy 8
13 Koło techniczne B.Kuczyńska 2h tyg. 7,8 g.l. wtorek 02 klasy 5
14 Koło techniczne z elementami ratownictwa B.Kuczyńska 1h tyg. 7,8 g.l. wtorek 02 klasy 6
15 Karta rowerowa K.Wyka 1h tyg. 8 g.l. środa 107 klasy 5
16 Język angielski E.Dziedzic 1h tyg. 7g.l. wtorek 111 klasy 6
17 Koło matematyczne M. Łukasik 1h tyg. 7g.l. środa 211 klasy 5
18 Koło matematyczne H.Barska 1h tyg. 8g.l. pon 203 klasy 8
19 Koło fizyczne M.Głowacki 1h tyg. 0 g.l. czwartek 203 klasy 7
20 Koło j.polskiego A.Płuciennik 1h tyg. 8 g.l. wtorek 216 klasy 8
21 Koło plastyczne M.Przyłęcka 2h tyg. 7,8 g.l.czwartek 201 klasy 5,6
22 Chór chłopcy K.Sawiak 4h 8g.l. pon, wt.        9g.l. śr, pt 211             114  
23 Bemolek K.Sawiak 1h tyg. 9g.l. czwartek 114  
24 Sport J.Lipecki 1h tyg. 0g.l.wtorek DS. klasy 4-8
25 Taniec A.Bilecka 1h tyg. 8g.l. pon MS klasy 4-8
26 Drama A.Łuczyńska 2h tyg 7,8 g.l. pt 211 klasy 4-8

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 41 im Króla Władysława Jagiełły
    ul. Rajdowa 18
    94-003 Łódź

    kontakt@sp41.elodz.edu.pl
  • 42 686 48 60

Galeria zdjęć