O szkole

Godziny pracy Nasz patron Nauczyciele Projekty realizowane w szkole Zajęcia dodatkowe prowadzone przez nauczycieli Zajęcia w ramach projektu "Nauka w kolorach tęczy" Zajęcia w ramach pomocy psychologiczno-pedagogicznej Zajęcia dodatkowe - płatne Rada Rodziców Samorząd Uczniowski Gimnastyka artystyczna Szkolny blog literacki Chór Bemolek Chłopięcy Chór Kameralny "Chcemy śpiewać" Obiady Gabinet profilaktyki Aktywna tablica

Nauczyciele

 Nauczyciele uczący w roku szkolnym 2020/2021

Nazwisko i imię

Przedmiot

Wychowawca klasy

Barska Halina

matematyka

 

Bilecka Adrianna

w-f

 

Boczkowska Kamilla

geografia

6e

Brzezińska – Podsiadło Dorota

j. angielski

 

Brzezińska Aneta

edukacja wczesnoszkolna

3b

Brzezińska Anna

religia

 

Czaplińska Małgorzata

matematyka

4c

Ejsmont Marzena

świetlica

 

Dziedzic Elżbieta

j. angielski

6d

Dzieszkowska Danuta

n-l wspomagający

 

Głowacki Marek

fizyka

 

Gonera Konrad

świetlica

 

Jaśkiewicz Marzena

j. polski

4a

Justyńska Agnieszka

świetlica

 

Karlikowska Agnieszka

edukacja wczesnoszkolna

1a

Kędzierska Marta

świetlica

 

Kopczyńska - Szatko Ewa

biblioteka

 

Kosiorek Robert

w-f

 

Kowalska – Wiśnik Agnieszka

edukacja wczesnoszkolna

1b

Krupska Aleksandra

świetlica

 

Kuczyńska Beata

technika, edb

 

Laskowska – Kresa Sylwia

edukacja wczesnoszkolna

2b

Leźnicka Renata

chemia

 

Lipecki Jacek

w-f

 

Łuczyńska Agata

j. polski, świetlica

7a

Łukasik Magdalena

matematyka

7c

Łukaszczyk Katarzyna

edukacja wczesnoszkolna

3a

Mackiewicz Marzena

j. angielski

6f

Marczyńska Anna

religia

 

Magnus – Żelazko Justyna

j. angielski

5d

Małolepsza Aleksandra

biologia

8c

Marciniak Gabriela

informatyka, zastępca dyrektora

 

Matuszczak Joanna

edukacja wczesnoszkolna

2c

Michalak Ewa

WDŻ, WOS

 

Mospinek Ewa

Informatyka, biologia, przyroda

6b

Nowak Andrzej

psycholog

 

Pawlak Katarzyna

j. angielski

5c

Pawłowska Izabela

n-l wspomagający

 

Pietrzak – Cieślak Zofia

edukacja wczesnoszkolna

3c

Pietrzykowska Barbara

świetlica

 

Piętka Karolina

historia

8a

Piotrkowska Jolanta

w-f, gimnastyka artystyczna

6c

Piotrowski Tomasz

j. angielski

 

Piwowarczyk Paulina

świetlica

 

Płuciennik Agata

j. polski

4b

Przyłęcka Małgorzata

plastyka

 

Raczkowska Izabella

j. polski, zastępca dyrektora

 

Radecka Agata

w-f

 

Retmantowicz Beata

j. niemiecki

7b

Robert Sławomir

w-f

 

Rogaczewska Magdalena

j. polski

7d

Sawiak Katarzyna

muzyka

 

Skonieczka Sławomir

informatyka

 

Skrzypczyk Anna

religia

 

Sobczak Marzena

religia

 

Streit – Wlaźlak Joanna

j. niemiecki

8b

Strugińska Marta

n-l wspomagający

 

Szalewska Anna

matematyka

8d

Szymoniak Joanna

j. angielski

5b

Topolska Marzanna

WDŻ, Dyrektor

 

Wachtryk Elżbieta

edukacja wczesnoszkolna

2a

Wicińska Kinga

edukacja wczesnoszkolna

2d

Woźniak Joanna

n-l wspomagający

 

Wróbel Beata

j.polski

5a

Wyka Katarzyna

edukacja wczesnoszkolna

1c

Zielak Anna

historia, plastyka

 

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 41 im Króla Władysława Jagiełły
    ul. Rajdowa 18
    94-003 Łódź

    kontakt@sp41.elodz.edu.pl
  • 42 686 48 60

Galeria zdjęć