O szkole

Godziny pracy Nasz patron Nauczyciele Projekty realizowane w szkole Zajęcia dodatkowe prowadzone przez nauczycieli Zajęcia w ramach projektu "Nauka w kolorach tęczy" Zajęcia w ramach pomocy psychologiczno-pedagogicznej Zajęcia dodatkowe - płatne Rada Rodziców Samorząd Uczniowski Gimnastyka artystyczna Szkolny blog literacki Chór Bemolek Chłopięcy Chór Kameralny "Chcemy śpiewać" Obiady Gabinet profilaktyki Aktywna tablica

Nauczyciele

Nauczyciele w roku szkolnym 2019/2020

l.p.

Nazwisko i imię

Przedmiot

Wychowawca kl.

  1.  

Andrzejewska - Pawlak Wiesława

gimnastyka artystyczna, w-f

 

  1.  

Banacińska Maria

pedagog

 

  1.  

Barska Halina

matematyka

 

  1.  

Bilecka Adrianna

w-f

 

  1.  

Boczkowska Kamilla

geografia

5e

  1.  

Brzezińska – Podsiadło Dorota

j. angielski

5f

  1.  

Brzezińska Aneta

edukacja wczesnoszkolna

2b

  1.  

Brzezińska Anna

religia

 

  1.  

Czaplińska Małgorzata

matematyka

6b

  1.  

Dziedzic Elżbieta

j. angielski

5d

  1.  

Dziubek Agata

w-f

 

  1.  

Głowacki Marek

fizyka

 

  1.  

Gonera Konrad

świetlica

 

  1.  

Gosławska – Plech Agata

świetlica

 

  1.  

Jaśkiewicz Marzena

j.polski

8a

  1.  

Justyńska Agnieszka

świetlica

 

  1.  

Karlikowska Agnieszka

edukacja wczesnoszkolna

3b

  1.  

Kędzierska Marta

świetlica

 

  1.  

Kopczyńska - Szatko Ewa

biblioteka

 

  1.  

Kosiorek Robert

w-f

 

  1.  

Kowalska – Wiśnik Agnieszka

edukacja wczesnoszkolna

3c

  1.  

Kuczyńska Beata

technika, edb

5a

  1.  

Laskowska – Kresa Sylwia

edukacja wczesnoszkolna

1b

  1.  

Leźnicka Renata

chemia

 

  1.  

Lipecki Jacek

w-f

 

  1.  

Łuczyńska Agata

j. polski, świetlica

6a

  1.  

Łukasik Magdalena

matematyka

6c

  1.  

Łukaszczyk Katarzyna

edukacja wczesnoszkolna

2a

  1.  

Magnus – Żelazko Justyna

j.angielski

4d

  1.  

Małolepsza Aleksandra

biologia

7c

  1.  

Marciniak Gabriela

informatyka, zastępca dyrektora

 

  1.  

Matuszczak Joanna

edukacja wczesnoszkolna

1c

  1.  

Michalak Ewa

WDŻ, WOS

 

  1.  

Mospinek Ewa

Informatyka, biologia, przyroda

5b

  1.  

Nowak Andrzej

psycholog

 

  1.  

Pawlak Katarzyna

j.angielski

4c

  1.  

Pawłowska Izabela

n-l wspomagający

 

  1.  

Pietrzak – Cieślak Zofia

edukacja wczesnoszkolna

2c

  1.  

Pietrzykowska Barbara

świetlica

 

  1.  

Piętka Karolina

historia

7a

  1.  

Piotrkowska Jolanta

w-f, gimnastyka artystyczna

 

  1.  

Piotrowski Tomasz

j.angielski

 

  1.  

Płuciennik Agata

j. polski

 

  1.  

Przyłęcka Małgorzata

plastyka

 

  1.  

Raczkowska Izabella

j.polski, zastępca dyrektora

 

  1.  

Rogaczewska Magdalena

j.polski

6d

  1.  

Salska Agnieszka

w-f, informatyka

5c

  1.  

Sawiak Katarzyna

muzyka

 

  1.  

Simińska Monika

j.polski

8b

  1.  

Skonieczka Sławomir

informatyka

 

  1.  

Skrzypczyk Anna

religia

 

  1.  

Sobczak Marzena

religia

 

  1.  

Streit – Wlaźlak Joanna

j.niemiecki

7b

  1.  

Strugińska Marta

n-l wspomagający

 

  1.  

Szalewska Anna

matematyka

7d

  1.  

Szymoniak Joanna

j.angielski

4b

  1.  

Tomczyk Rafał

n-l wspomagający

 

  1.  

Topolska Marzanna

WDŻ, Dyrektor

 

  1.  

Wachtryk Elżbieta

edukacja wczesnoszkolna

1a

  1.  

Wicińska Kinga

edukacja wczesnoszkolna

1d

  1.  

Wolska Irena

religia

 

  1.  

Woźniak Joanna

n-l wspomagający

 

  1.  

Wróbel Beata

j.polski

4a

  1.  

Wyka Katarzyna

edukacja wczesnoszkolna

3a

  1.  

Zielak Anna

historia, plastyka

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 41 im Króla Władysława Jagiełły
    ul. Rajdowa 18
    94-003 Łódź

    kontakt@sp41.elodz.edu.pl
  • 42 686 48 60

Galeria zdjęć