Obiady

OBIADY W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 41

Miło nam powitać uczniów w nowym roku szkolnym i zaprosić wszystkich na obiady w naszej stołówce.

Cena obiadu to 9,00 zł

Szanowni Państwo.

Przypominamy o logowaniu się do aplikacji zamów posiłek, aby dziecko mogło otrzymać kartę na wejście na obiady od m-ca października .

Aplikację możecie Państwo ściągnąć za pomącą sklepu google lub app store.W momencie zalogowania się do aplikacji będziemy mogli wydać dziecku kartę. Mamy nadzieję, że szybko i sprawnie nam to  pójdzie i będziemy mogli funkcjonować na aplikacji opłacając obiady oraz kontrolując nieobecności oraz zamawianie obiadów.

Katarzyna Pietrzak

OPŁATY ZA OBIAD

Będziemy próbowali wprowadzić aplikację do zamawiania przez Państwa posiłków dla dzieci. Każde dziecko będzie zaopatrzone w kartę ,która będzie przepustką do wejścia na obiady. Jadłospis będzie umieszczony w aplikacji, czyli na bieżąco macie Państwo wgląd w menu oraz swoje konto, na którym będziecie Państwo widzieć nadpłatę lub niedopłatę.

Prosimy o wyrozumiałość, bo my tak samo będziemy uczyć się jak pracować na tej aplikacji, ale mamy nadzieję ,że będzie to dużym ułatwieniem  zarówno dla nas jak i dla Państwa.

Link do zapoznania się z aplikacją:

film aplikacja

PROSIMY O PODPISANIE DEKLARACJI NA WYDAWANIE OBIADÓW ORAZ RODO,  RODZICÓW DZIECI CHCĄCYCH KORZYSTAĆ Z OBIADÓW W SZKOLE .

W RAZIE PYTAŃ PROSZĘ O TELEFON 662 006 864  W MIARĘ MOŻLIWOŚCI POSTARAMY SIĘ ODPOWIEDZIEĆ .

Katarzyna Pietrzak

Deklaracja-korzystania-z-wyzywienia-w-stolowce-szkolnej-w-SP-41-w-lodzi-1.pdf